16 Mart 2016 Çarşamba
  • DOLAR2,9225
  • EURO3,2435
  • BIST79.057
Parçalı Bulutlu
6°C

Bebekler İçin Deliksiz Uykunun Sırrı Yataş’ta

Bebekler İçin Deliksiz Uykunun Sırrı Yataş’ta
AjandaTrend - 11 Mart 2016

Yatak ve uyku ürünleri konusunda uzmanlığı ile yeni teknolojiler sunan Yataş; Türkiye’de ilk ve tek LGA ergonomi sertifikalı bebek yatakları ile yüksek güvenlik ve kaliteyi bir arada sunuyor. Yüzde 35 indirimli tüm bebek yatakları, bebek nevresim takımı hediyesiyle mağazalarda anneleri ve anne adaylarını bekliyor.

Uyku bebeğin en temel ihtiyaçlarından biridir. Bebeğinizin rahatlığı ve sağlığı açısından önemli ürünlerin başında vaktinin çoğunu uyuyarak geçireceği yatağı ve kullandığı uyku ürünleri gelir. Yataş Grup’un birinci sınıf konfor ve kalitede ürettiği bebek yatakları bebeğinize ihtiyacı olan uyku ortamını sağlıyor. Tümü genel kalite standartlarına ve bebek vücut ergonomisine uygun olarak üretilen LGA ergonomi belgesine sahip Yataş bebek yatakları bebeklerin kas ve kemik yapıları ile yatak içindeki hareketlerine uyumlu.

Dört farklı kategoride bebek yatakları bulunan Yataş’ın Miniko yatağında bebeklerin omurga gelişimini sağlayan DHT yay sistemi kullanılırken, Bebiş yataklarında ise vücudu daha fazla noktadan destekleyen pocket yay sistemi kullanılıyor. DHT Yay Sistemi ile Miniko, bebeğinizin omurgasını destekleyerek uyku bölünmelerini en aza indiriyor. Yeni doğanlar için sert süngerli, 3-6 yaş arası içinse kuş tüyü yumuşak sünger yapısını bir arada sunuyor. Bebiş yatağın ise her iki tarafında bulunan kanallı sünger katmanları ile bebeğinizin kan dolaşımını düzenleyip masaj etkisi yaratarak bebeğinizi uykusunda rahatlatıp, sakinleştiriyor.

Açık hücreli Visco sünger teknolojisiyle üretilen Yumurcak yatak da, Membran teknolojili su geçirmeyen microfit yatak koruyucusu ile bebeğinize deliksiz ve sağlıklı bir uyku ortamı yaratıyor. Bebeğinizin doğumundan itibaren güvenle kullanabileceğiniz Agu ise Visco elastik süngeri ve Pocket Yay Sistemi sayesinde pamuksu uykular sunuyor. Koruma bariyerleri sayesinde bebeğinizi yatakta koruma altına alıyor. Rahatça çıkarılıp yıkanabilir fermuarlı koruyucusu ise yatak dışında da alt değiştirme pedi olarak kullanma imkanı veriyor.

Alora Pure Visco Yatak ve Erica Düğmeli Baza’da Yüzde 40 İndirim

Yataş Bedding’in Alora Pure Visco yatağı açık hücreli yüksek yoğunluklu Visco Elastic hafızalı sünger ile omurganın doğal eğrisinin korunmasına yardımcı oluyor. Aloe Vera’nın cilt yenileyici etkisiyle uyurken gençleştiriyor ve ferahlık sağlıyor. Fermuarlı ve yıkanabilir kılıf özelliği ile uzun yıllar boyunca yatağınızın hijyenik kalmasını sağlıyor.

Modern tasarımı ve farklı kumaş seçenekleriyle evleri güzelleştiren, geniş depolama alanlarıyla evlerin kurtarıcısı olan Erica Düğmeli Baza, sadelikten sıkılanlara hareketli bir seçenek sunuyor.

Yataş’ın 40.yılına özel Alora Pure Visco Yatak ve Erica Düğmeli Baza yüzde 40 indirimli olarak Yataş Bedding ve Enza Home mağazalarında sizi bekliyor.

HABERİ PAYLAŞ :


Web Tv Haber
Sitemizde yayınlanan tüm haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. Haberlerin kopyalanması yasal açıdan kesinlikle yasaktır!
Copyright © 2015. Tüm Hakları saklıdır.