16 Mart 2016 Çarşamba
  • DOLAR2,9225
  • EURO3,2435
  • BIST79.057
Parçalı Bulutlu
6°C

Genç oyuncu Almila Bağrıaçık kimdir?

Almila Bağrıaçık kimdir?Şu sıralar ekranlarda izlenme rekorları kıran Hayat Şarkısı dizisinin heyecanlı konusu bir yandan seyirciyi genç yeteneklerle de tanıştırıyor. İşte bunlardan biri de Filiz karakterini canlandıran Almira Bağrıaçık Burcu Biricik'in canlandırdığı Hülya karakterinin oyunlarına makine ettiği Filiz, aslında dizinin ilerleyen bölümlerinde yapabilecekleri konusunda sadece bakışlarıyla bile fazla fikir veriyor.
Genç oyuncu Almila Bağrıaçık kimdir?
Magazin - 10 Mart 2016

Almila Bağrıaçık kimdir?Şu sıralar ekranlarda izlenme rekorları kıran Hayat Şarkısı dizisinin heyecanlı konusu bir yandan seyirciyi genç yeteneklerle de tanıştırıyor. İşte bunlardan biri de Filiz karakterini canlandıran Almira Bağrıaçık Burcu Biricik’in canlandırdığı Hülya karakterinin oyunlarına makine ettiği Filiz, aslında dizinin ilerleyen bölümlerinde yapabilecekleri konusunda sadece bakışlarıyla bile fazla fikir veriyor.

Kırık Türkçesi ve fazla şey anlatan bakışlarıyla bu karaktere hayat veren kişi ise genç kuşak oyunculardan Almila Bağrıaçık.
İlk lahzada seyirciye öyle aşina gelmese de 25 yaşındaki Bağrıaçık, aslında kısacık kariyerine fazla sayıda sinema filmi ve TV dizisi sığdırmış bir oyuncu.410

1990 yılında Ankara’da doğan Almila Bağrıaçık, küçük yaşta babasının çalıştığı Almanya’ya gitti. Orada oyunculuk eğitimi almaya başladı.Dramatik Sanatlar Akademisi “Emst Busch Berlin” dil eğitimi aldı. Bekra Üniversitesinde Oyunculuk Eğitimi, Mike Bernadin – Meissner Tekniği, Inanılmaz Uygur Workshop Tankstelle Berlin, oyunculuk ve koçluk eğitimi aldı.610

 

Oyunculuk kariyerine Feo Aladağ’ın yönettiği Ayrılık filmiyle başladı.710

Sibel Kekilli, Derya Alabora, Settar Tanrıöğen, Tamer Yiğit gibi deneyimli oyuncularla birlikte kamera karşısına geçti.

Almanya’nın en uzun zaman yayınlanan dizilerinden Kobra Takibi de dahil bir çok dizide kamera karşısına ge

Almila Bağrıaçık’ı Türk TV seyircisi öncelikle Hayat Şarkısı adlı diziyle tanıdı.1010Şu sıralar ekranlarda izlenme rekorları kıran Hayat Şarkısı dizisinin heyecanlı konusu bir yandan seyirciyi genç yeteneklerle de tanıştırıyor. İşte bunlardan biri de Filiz karakterini canlandıran Almira Bağrıaçık., Almila Bağrıaçık kimdir? webtvhaber.com farkıyla sizlerle.

HABERİ PAYLAŞ :


Web Tv Haber
Sitemizde yayınlanan tüm haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. Haberlerin kopyalanması yasal açıdan kesinlikle yasaktır!
Copyright © 2015. Tüm Hakları saklıdır.