23 Mart 2016 Çarşamba
  • DOLAR2,8695
  • EURO3,2085
  • BIST80.741
Parçalı Bulutlu
21°C

İrem Derici ve Rıza Esendemir Boşanma iddiasına ilk Yanıt

İrem Derici ve Rıza Esendemir'in boşanacağı iddiaları magazin dünyasına bomba gibi düştü. Çiftin şahsi sosyal medya hesapları üzerinden yaptıkları ve paylaşımlar "İrem Derici ve Rıza Esendemir boşanıyor mu?" sorusunu akla getirdi. Bilhassa çiftin birlikte çekilmiş tek bir resminin dahi sosyal medya hesaplarında kalmaması, söylentileri arttırdı. Çift, takipçilerinin sosyal medya üzerinden sordukları "Boşanıyor musunuz?" sorularına da cevap vermedi.
İrem Derici ve Rıza Esendemir Boşanma iddiasına ilk Yanıt
Magazin - 19 Ocak 2016

İrem Derici ve Rıza Esendemir’in boşanacağı iddiaları magazin dünyasına bomba gibi düştü.

Çiftin şahsi sosyal medya hesapları üzerinden yaptıkları ve paylaşımlar “İrem Derici ve Rıza Esendemir boşanıyor mu?” sorusunu akla getirdi. Bilhassa çiftin birlikte çekilmiş tek bir resminin dahi sosyal medya hesaplarında kalmaması, söylentileri arttırdı. Çift, takipçilerinin sosyal medya üzerinden sordukları “Boşanıyor musunuz?” sorularına da cevap vermedi.

RIZA ESENDEMİR’DEN AÇIKLAMA GELDİ.

İrem Derici’nin radyocu eşi Rıza Esendemir “İrem Derici ve Rıza Esendemir boşanıyor mu?” ya yanıt veren ilk isim oldu. Tv 8 ‘de ekrana gelen Aramızda Kalmasın’ın da konusu olan çiftle alakalı son gelişmeleri program sunucusu Salih Keçeci izah etti. Rıza Esendemir’le görüşen Keçeci, tanınmış İrem Derici ile Rıza Esendemir’in boşanmak üzere harekete geçtiğini söyledi. Salih Keçeci, günümüzde evliliklerinde sıkıntılar olduğunu belirten Rıza Esendemir’in, “Bu sıkıntıların birbirimizi hırpalayacağını anlayınca boşanma kararı aldık” istikametinde izahı olduğunu söyledi.

SOSYAL MEDYADA YAPTIKLARI FARKLIKLAR

İrem Derici’nin 2 buçuk milyon kişi tarafından izleyen Instagram hesabında Rıza Esendemir’e değin tek bir resim bırakmazken; Rıza Esendemir ise sosyal medya hesabından enteresan bir göndermede bulundu. Instagram ve Twitter hesaplarından ilk eşi Yeşim Vatan’dan olan kızı Eceşan Esendemir’in resmini paylaşan Rıza Esendemir, resimlerin altına “Bir kızın durduk yere “Seni seviyorum babacım demesi ne demek biliyor musunuz?” notunu düştü.

HABERİ PAYLAŞ :


Web Tv Haber
Sitemizde yayınlanan tüm haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. Haberlerin kopyalanması yasal açıdan kesinlikle yasaktır!
Copyright © 2015. Tüm Hakları saklıdır.