23 Mart 2016 Çarşamba
  • DOLAR2,8695
  • EURO3,2085
  • BIST80.741
Parçalı Bulutlu
21°C

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal Evlilik Tarihini Açıkladılar

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal Evlilik Tarihini Açıkladılar
Magazin - 20 Ocak 2016

Kenan İmirzalıoğlu’nun yılbaşı gecesi yaptığı romantik evlilik teklifi ve ardından aldığı tek taş yüzük ile çiftin ne zaman evlenecekleri de merak konusu olmuştu ve kendilerinden hem bu konuda hemde dedikoduların doğruluğu açısından bir açıklama bekleniyordu.

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu evlilik yolunda ilerliyor! Kenan İmirzalıoğlu’nun yılbaşında yaptığı evlilik teklifini kabul eden Kobal’ı düğünün heyecanı sardı. Çiftin bu sene yaz ayında nikâh masasına oturacağı ve düğün için mekân baktığı öğrenildi.

KOBAL: DEDİKODULAR DOĞRU
Nişantaşı Sofa Otel’de evvelki gün gerçekleşen ödül merasimine katılan Sinem Kobal, evlilik önerinini doğruladı. Ayaküstü sualleri yanıtlandıran güzel oyuncu, “Evlilik hakkındaki duyumlarınız doğru” izahı yaparak tartışmalara son noktayı koydu.

Sinem Kobal gecede ‘Sene Kadın Oyuncusu’ ödülünü aldı.

Sinem Kobal Tektaş
Türkiye’yi kasıp kavuran aşkları ile Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu artık aşklarını gizlemeden özgürce yaşamaya devam ediyor. Son günlerde magazin dünyasında iki tanınmış kişi oyuncunun evleneceği konusunda çıkan haberlerin yanında bir gün önce akşam Fashionist defilesinde görüntülenen Sinem Kobal’ın parmağındaki tek taş yüzük ortalığı karıştırdı.

Kenan İmirzalığlu ile büyük aşk yaşayan Sinem Kobal, bir gün önce akşam Tuvana Büyükçınar’ın gelinlik ve damatlık fuarı dahilinde tertip ettiği defileye katılması ve detay  herkesi şoke etti. Daha evlilik tarihi vermeyen ikili ile Sinem Kobal’ın parmağındaki tek taşlı yüzün herkesin dikkatini çekti. Daha resmi olarak evlilik ile ilgili izah yapmayan çift, iddilara göre Kenan İmirzalıoğlu’nun ona tek taş yüzük armağan ettiği ve evliliğe kısa bir müddet kaldığı belirtilmişti.

Tuvana Büyükçınar’ın defilesini düğün hazırlıkları yapan tanınmış isimler izledi. Kenan İmirzalıoğlu’ndan evlilik teklifi alan Sinem Kobal’da bu isimler arasındaydı.

HABERİ PAYLAŞ :


Web Tv Haber
Sitemizde yayınlanan tüm haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. Haberlerin kopyalanması yasal açıdan kesinlikle yasaktır!
Copyright © 2015. Tüm Hakları saklıdır.