08 Mart 2016 Salı
  • DOLAR2,9175
  • EURO3,2175
  • BIST77.823
Sisli
18°C

Rihanna Yeni Klibinde İç Çamaşırsız

Rihanna yeni klibiyle de adından fazlasıyla söz ettirdi. Diğer kliplerinde de olduğu gibi yeni klibinden de cürretkar sahneleri ile göz önüne gelen Rihanna'nın klibi hayranlarını da kızdırdı.
Rihanna Yeni Klibinde İç Çamaşırsız
Magazin - 24 Şubat 2016

Rihanna yeni klibiyle de adından fazlasıyla söz ettirdi. Diğer kliplerinde de olduğu gibi yeni klibinden de  cürretkar sahneleri ile göz önüne gelen Rihanna’nın klibi hayranlarını da kızdırdı.

Dünyaca tanınmış kişi şarkıcı Rihanna açık ve şehvet dolu müzik klibini sergene çıkardı. 27 yaşında olan şarkıcı, pazartesi günü yayınlayacağı single çalışması için çektiği video klipte daha önceki erkek arkadaşı rapçi Drake dans etmesi hayranlarını kızdırdı.

ÖPÜŞÜP ÖPÜŞMEYECEĞİ MERAK EDİLİYORDU.

30 saniyelik videoda, Rihanna’nın eski erkek arkadaşı 30 yaşındaki Darke’ye dudaklarını yakınlaştırdığı sırada kamera kaydının kesilmesi izleyiciler arasında yayınlanacak videoda “öpüşme sahneleri var mı?” sorularına kapı araladı.

rihanna-work

Rihanna kimdir, Pop Şarkıcısı, Söz yazarı, Model, Oyuncu, Moda tasarımcısı

Robyn Rihanna Fenty, bilinen isimiyle Rihanna 20 Şubat 1988’de küçük bir ada ülkesi olan Barbados’un Saint Michael bölgesinde doğmuş Amerikalı şarkıcıdır. Barbadoslu beyaz bir babanın Ronald Fenty ve Guyanalı siyah bir annenin Monice Fenty’in en büyük kızları olarak dünyaya geldi. Rorrey ve Rajad isminde iki erkek kardeşi vardır. İlkokulu kendi ülkesinde, Charles F. Broome Memorial Okulu’nda bitirdi. Çocukluğu Barbados da bulunan Caribbean Adasında sade bir ada kızı olarak geçti. Burada babasının kokain bağımlılığı ve ailesinin boşanması ile büyük sıkıntılar çekti. Ailesi boşandığında 14 yaşında idi. 16 yaşının sonuCombermere Dil okuluna gitti. 16 yaşında 2004 seneninde Miss Combermere güzellik yarışmasında birinci oldu ve “Combermere Okulu’nun Renkleri” gösteride sahne alarak Mariah Carey‘nin “Hero” isimli şarkısını seslendirdi.

Barbados’ta eşiyle beraber tatil yapan Amerikalı müzik yapımcısı Evan Rogers ile 15 yaşındayken, bir arkadaşı aracılığıyla tanışan Rihanna,müzik kariyeri ile ilgili ilk büyük adımını atmış oldu. Başarılı yapımcı Evan Rogers ve ortağı Carl Sturken, Rihanna’nın ilk kayıtlarına destek verme kararı verdi. Amerika’da gerçekleşen örnek kayıtlar, çok sayıda kayıt şirketine gönderildi. Mevzubahis kayıtlardan biri de Jay-Z’ye eriştirilmişti. Jay-Z, Rihanna’yı, sözleşmesine imzalayacağı ilk şirket olan Def Jam Records’la bir araya getirdi. 2005 seneninde Amerika’da New York’a taşındı. Rihanna albümünde bir hayli parçayı kendi yazdı ve becerili bir söz-müzik yazarı olduğunuda ispat etti.

Rihanna’nın hayatı Külkedisi masalına çok benziyor. Rihanna; “Şayet Evan ve Carl ile tanışmasaydım benim için tüm bunlar hayal olacaktı. Bana verdikleri fırsat ve destekten dolayı onlara çok teşekkür ederim” diyor.

Los Angeles‘da magazin mecmualarına poz verdi. İlk rolünü “Gençlik Ateşi : Hep yada Hiç (Bring It On Yet Again)” filminde sergiledi.
Rihanna ilk albümü «Music of the Sun» 30 Ağustos 2005 tarihinde çıkardı ve Amerika başta olmak üzere bütün dünyada ses getirdi. Rhianna, albümden çıkarttığı single “Pon De Replay” Amerika ve İngiltere listelerinde 2 numaraya kadar çıktı. Tüm dünyada 2 milyon satan albüm, Amerika’da 500,000 satarak Rhianna’ya platin plak kazandırdı.

2. albümü “A Girl Like Me”yi 2006 yılının Nisan ayında çıkartan Rihanna, bu albümle Amerika listelerinde 5 numara olurken, İngiltere listelerinde 6 numaraya yükseldi. Albümden çıkan single “S.O.S.”, Rihanna’nın Amerikan listelerindeki ilk 1 numarası oldu ve albümden 2. single olarak “Unfaithful” parçası yayınlandı. “Unfaithful”, Amerika listelerinde 6 numaraya erişirken, albümden ayrı olarak “We Ride” single olarak piyasaya sürüldü.

3.stüdyo albümü “Good Girl Gone Bad” 5 haziran günü piyasaya sürüldü.Albüm çıktığı ilk gün Amerika başta olmak üzere Tüm Dünya listelerine 1 numaradan giriş yaptı. «Umbrella» şarkısıyla kariyerinin doruğuna erişen sanatçının single’larının hemen hemen tamamı top 10 listelere yükseldi. Ortalığı altüst eden single’ı Umbrella ile listelere 1 numaradan giriş yapmakla kalmayıp önceden Whitney Houston‘ın “I will Always Love You“şarkısıyla listelerde en uzun müddet 1 numarada kalan kadın şarkıcı rekorunu egale etti.

12 Eylül 2007′de Rihanna Canada ve Amerika turnesine çıktı oradan Avrupaya geçti. Albüm tanıtımını yaptığı bu albümün hesabına “Good Girl Gone Bad”denildi. 17 Haziran 2008′de 6 Aralık 2007′de Manchester Arenasında sergilediği konser DVD olarak piyasaya sürüldü.
Dördüncü albümü Rated R 23 Kasım 2009 da çıktı. Albümün en üste çıkan şarkısı “Russian Roulette” 20 Ekim 2009′da çıktı. İlk performansını X Factor’da 29 Kasım 2009′da sergiledi. İkinçi şarkısı “Hard” 2 Kasım 2009 da çıktı

Sanatçının 7 stüdyo albümü bulunuyor.

En zengin 20 yaş altı tanınmış kişiler arasında dördüncü sırada bulunuyor.

Rihanna, 2010 Nisanda 5 kıtayı kapsayan “Dünyadaki Son Kız” isimli en büyük turnesine çıktı.

19 Kasım 2012 tarihinde Unapologetic isimli albümü çıktı.

Rihanna, 2006 yılında ölümcül hastalıklarla uğraşan çocuklar için “Believe Foundation” ismini verdiği vakfı kurdu.

Barbados’lu olduğu için Eylül 2007 seneninde “Barbados Turizmi”nin resmi yüzü oldu. Barbados’ta, Rihanna’nın doğum gününden bir gün sonrası “Rihanna Günü” olarak kutlanmaktadır[ve o gün Barbados’un resmi tatil günüdür.

2007 seneninde Hollywoodun başarılı aktörlerinden Josolduğu Chris Brown’ dan gördüğü şiddetten sonra 2009 seneninde ayrıldı. Hemen peşinden Los Angeles Dodgers Hokeycisi Matt Kemp ile beraber oldu.

2008 seneninde Birleşmiş Milletler Çocuk Fonunda Gucci ile 4 senelik bir anlaşma yaptı ve kampanyanın reklam yüzü oldu.

Aralık 2008 seneninde Gucci reklamında oynadı. 8 Nisan 2009 tarihinde Jay-Z’nin firmasından bir parfüm çıkartacağını izah etti ve “Reb’l Fleur” ismini verdiği parfümünü 2011’de piyasaya sürdü.

Rihanna, 2012 seneninde oyunu ile aynı isimi taşıyan Battleship isimli filmde de rol aldı.

HABERİ PAYLAŞ :


Web Tv Haber
Sitemizde yayınlanan tüm haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. Haberlerin kopyalanması yasal açıdan kesinlikle yasaktır!
Copyright © 2015. Tüm Hakları saklıdır.