16 Mart 2016 Çarşamba
  • DOLAR2,9215
  • EURO3,2340
  • BIST78.600
Parçalı Bulutlu
6°C

Ünlü oyuncu tüp bebek tedavisinde hayal kırıklığına uğradı

Tanınmış oyuncu Beren Saat’in hevesi kursağında kaldı… Güzel oyuncu Beren Saat, anne olmak için tüp bebek rehabilitasyonuna başladı. Lakin yapımcı müsaade etmeyince güzel oyuncu, annelik heyecanını ertelemek zorunda kaldı.
Ünlü oyuncu tüp bebek tedavisinde hayal kırıklığına uğradı
Magazin - 8 Mart 2016

Tanınmış oyuncu Beren Saat’in hevesi kursağında kaldı…

Güzel oyuncu Beren Saat, anne olmak için tüp bebek rehabilitasyonuna başladı. Lakin yapımcı müsaade etmeyince güzel oyuncu, annelik heyecanını ertelemek zorunda kaldı.

 İki yıl önce Los Angeles’ta dünya evine giren Kenan Doğulu ve Beren Saat, evlilik sonrası gebelik haberleri ile bir hayli defa gündeme geldi.

REHABİLİTASYONUNA SONRA DEVAM ET

Bir çocuk istediğini her fırsatta ifade eden Beren Saat, anne olmak için geçtiğimiz aylarda tüp bebek rehabilitasyonuna başladı. Lakin güzel oyuncu bu heyecanı yaşamak  için yine saatleri saymak zorunda kalacak.

Geçtiğimiz sene da aynı haberler ile gündeme gelen Saat, anne olmak için Millet’ta özel bir hastanenin kapısını çaldı. Rehabilitasyona başlayan Beren Saat, set saatlerini değiştirince yapımcı firmanın rehabilitasyondan  haberi oldu.

Bölüm başı 90 bin lira kazanan Beren Saat’a yapımcı firma yetkilileri, “Bu vaziyet bizi zora sokar.

Rehabilitasyonuna sonra devam edersin” diye ikazda bulundu.

Bunun karşısında bir hayli üzülen Beren Saat, dizi için tüp bebek rehabilitasyonunu geçici müddet durdurmak zorunda kaldı.

Rastgele bir öğe bulunamadı.

HABERİ PAYLAŞ :


Web Tv Haber
Sitemizde yayınlanan tüm haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. Haberlerin kopyalanması yasal açıdan kesinlikle yasaktır!
Copyright © 2015. Tüm Hakları saklıdır.