18 Mart 2016 Cuma
  • DOLAR2,8665
  • EURO3,2335
  • BIST82.943
Az Bulutlu
12°C

Yeni zayıflama trendi BOO diyeti

Yaz yaklaştı ve kışın miskin yağlarından artık arınma zamanı. Yakın zamanda trend olan Boo diyeti ile fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.
Yeni zayıflama trendi BOO diyeti
Sağlık - 17 Mart 2016

Yaz yaklaştı ve kışın miskin yağlarından artık arınma zamanı. Yakın zamanda trend olan Boo diyeti ile fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Peki Boo diyeti nedir ?

Kilo vermek için bir hayli şey yapabilirsiniz lakin asıl ehemmiyetli olan sıhhatli kalarak kilo vermek . Bugün başta tanınmış kadınlar olmak üzere herkesin gündeminde Boo diyet var.

Boo diyet nedir?

Sosyal medyada fenomen haline gelen Boo diyet birçok ünlünün kullanımıyla instagram ve sosyal medya paylaşım sitelerinde birinci sırada bulunuyor. Uzun yıllardır Avrupa ve Amerika’da rekor kıran Boo diyeti 5 aydır Türkiye gündeminde. Boopacktr Türkiye Müessesesel İletişim Direktörü Hakan Temiz izahında; Ülke dışında çok aktif bir kitleye sahip olduklarını, ürünün tamamiyle natürel olduğunu, ilaç, gıda desteği veya mama olmadıklarını ifade etti. Ürün demlik poşet çay ve özel harmanlanan yeşil kahve ’den oluştuğunu, kullanıcılarının ve fenomenlerin bilhassa perhizin yanı sıra detox için kullandıklarını dile getirdi.

boo diyeti

Boo diyetinin yararları neler?

Boo diyeti yalnızca zayıflamak emelli değil senede 2 sefer vücuttaki zehirli maddelerin dışarı atımı ve hücrelerin yenilenmesi için şart olan tüm nebatları barındıran bir diyet programı. Kullanıcılar detox-diyet programını kullanmaya başladıkları andan itibaren uzman diyetisyenler eşliğinde vücutlarındaki rahatsızlıkları, ödemi ve tuvalet alışkanlıklarının düzene girdiğini belirtiyorlar. Türkiye’de aktif olarak pek çok tanınmış kişinin detox emelli kullandığını ve zayıf insanların dahi senede 2 sefer kesin vücudunu tolere edebilmesi için çeşitli nebatların kullanılması gerektiğini bildiriyorlar.

Nebat ve Boo diyeti derken en ehemmiyetli öğe el değmeden hazırlanması ve ürünün tamamiyle organik olması ilkeleri. Diyet programı her ülkeye göre özel olarak uzman diyetisyenler eşliğinde damak tadına özel olarak ve ülkenin yemek yeme alışkanlıklarına göre tertip etmekte. Yakın bir dönemde Azerbaycan, İran, Irak’ta aktif olarak piyasaya girileceği deklarasyonlan ürün, sosyal medya sayesinde oradaki ünlülerinde gözdesi haline geldi. Kadın – erkek, rastgele bir yaş hududu olmaksızın vücuttaki kitleleşmiş yağ oranlarının düşmesi, uzuvlarda biriken yağlanmaların kaldırılmasındaki tesiri herkes tarafından anlatılan Boo Diyeti bu arada zayıf insanlarında ileri ki dönemlerde vücut yağ oranlarının artmayacağını bildiriyor.

Biliriz ki her vücut yaşın geçmesiyle farklık göstermekte. Mama, ilaç, gıda desteklerinde kullanım oldukça pozitif-negatif dönüşler alabiliyorlar fakat ürün kullanımı bittikten sonra vermiş oldukları kilonun 2 katı daha çok kilo alımıyla hüsrana uğrayan bir hayli kullanıcı bulunmakta. Artık insanlarımız şuurlu bu türlü geri dönüşü hastalık, ölüm veya kilo olarak dönüşlerin olacağı ürünleri kullanmamakta ısrarlı. Bunun için iyi bir araştırma ve  %100 natürel olup olmadığını, kimlerin geri dönüşlerinin pozitif olduğunu, uzmanlar tarafından mı yönlendirildiğine dikkat etmesi gerekmektedir. Boo diyeti bunlara sahiden güzel dönüşler ve cevaplar veriyor.

HABERİ PAYLAŞ :


Web Tv Haber
Sitemizde yayınlanan tüm haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. Haberlerin kopyalanması yasal açıdan kesinlikle yasaktır!
Copyright © 2015. Tüm Hakları saklıdır.